Jak osiągnąć sukces w mediach?

Niezbędna wiedza dla każdego menadżera i prezesa.

Odkryj sekret medialnego sukcesu!

Medialne lwy
dla rekinów biznesu

Sztuka świadomego wykorzystania mediów

Odkrywam przed Tobą - wraz z najlepszymi polskimi dziennikarzami - sekret medialnego sukcesu. Pierwszy raz w życiu dowiesz się bezpośrednio od medialnych lwów jak mówić o Twojej firmie, aby uzyskać medialny rozgłos. Tajemnice odkrywają przed Tobą tuzy polskich mediów w serii wywiadów z Aleksandrą Ślifirską - ekspertem od mediów. To pierwsza książka w Polsce, w której najlepsi i najpopularniejsi polscy dziennikarze, tacy jak Jacek Żakowski, Dariusz Bugalski, Kamil Durczok, Wiktor Legowicz, Marek Tejchman, Jacek Szmidt, Bogusław Chrabota, Anna Sekudewicz, Jolanta Fajkowska, Arkadiusz Ekiert i Dorota Niećko zdradzą ludziom biznesu największe tajemnice, pozwalające osiągnąć medialny sukces.

Aleksandra Ślifirska

Autorka

Aleksandra Ślifirska

"Pracując z top markami wielokrotnie widziałam popełniane błędy podczas kontaktów z mediami, bardzo trudno jest porozmawiać z każdą osobą odpowiedzialną za biznes. Dzięki tej książce jest to możliwe."

Firma w mediach

Sukces firmy w mediach, zależy od wielu czynników, ale jego podstawą jest właściwa strategia komunikacji. Ta książka pokaże Ci jak wykorzystać media, aby osiągać cele Twojej firmy.


Odkryj sekret medialnego sukcesu!


Zdradzę Ci cenne wskazówki - moje i najlepszych dziennikarzy w Polsce

Aleksandra Ślifirska, jest ekspertem z obszaru wystąpień medialnych i publicznych. W działaniach komunikacyjnych pełni funkcję bezpośredniego konsultanta prezesów, wiceprezesów, członków zarządu i kluczowych menedżerów, w obszarze budowania profilu publicznego. Z jej wsparcia korzystała m.in. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Związek Zawodowy Górników w Polsce, Portal Praca.pl, OLMET Sp. z o.o., WATT SA. i członkowie stowarzyszenia FIL, tworzącego Centrum prof. Philipa Zimbardo. W jej portfolio znajdują się szkolenia dla kluczowych osób pracujących w spółkach notowanych na GPW. Ma na swoim koncie m.in. cykl warsztatów praktycznych z wystąpień publicznych dla branży finansowej. Do swoich dużych sukcesów zalicza cykl szkoleniowy, dla jednego z trzech największych producentów kolektorów słonecznych w Europie, w ramach skutecznie sfinalizowanych działań lobbingowych.

W latach 2004-2007 dziennikarka Dziennika Zachodniego.

Aleksandra Ślifirska jest Prezesem Zarządu Agencji Kobold Public Relations Sp. z o.o., specjalizującej się w strategiach komunikacji dla spółek. Autorka bloga dotyczącego wystąpień medialnych.

Jesienią 2014 roku, nakładem wydawnictwa PWN, ukaże się jej książka pt.: Medialne lwy dla rekinów biznesu. O świadomym wykorzystaniu mediów”. To pierwsza książka w Polsce, w której najlepsi i najpopularniejsi polscy dziennikarze, w rozmowach z trenerem medialnym, będą zdradzać tajemnice medialnego sukcesu. Książka zawierać będzie także pełen zestaw ilustrowanych poradników i ćwiczeń.

Książka dostępna w księgarniach!


Kup książkę

Patroni medialni


Trójka. Program III Polskiego Radia Rzeczpospolita Press Brief ThinkTank

© 2014 Aleksandra Ślifirska

designed by BrandKinetic

Polityka prywatności